Loteria Vizelor Forum » Diverse » A TRECUT INCA UN AN DV2019

A TRECUT INCA UN AN DV2019

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
A trecut inca un an, asa suna expresia aceasta de parca ar fi New Year's Eve pentru mine haha. Urmeaza inca o incercare, luna Octombrie, o luna plina de entuziasm, de planuri...dupa care va veni luna Mai cand plin de emotie verific aplicarea si...continuati voi. Pentru o parte din noi inseamna bucurie, pentru altii speranta ca intr-o zi se va intampla sa vezi acele super cuvinte YOU HAVE BEEN SELECTED...I won't give up so either I will die on US land or at least I will die trying to get the chance to live there...

Succes tuturor si atentie mare cand aplicati pentru DV-2019 3 Octombrie.
Member
Registered: Dec 2015
Buna dimineata!
Da, a mai trecut un an. Ma bucur ca se organizeaza si anul acesta loteria. Stiu ca de la an la an au fost discutii legat de acest program, precum ca urmeaza sa-l inchida, dar anul acesta le-am auzit pe Trump precum ca vrea sa faca o reforma in sistemul de imigrare, care sa se asemene cu cel de imigrare in Canada, Australia. Dar oricum ar fi, ma bucur ca putem s-a participam si anul acesta...inca o sansa pentru noi cei care credem, si nu ne dam batuti cu rezultatele din mai.
Urmeaza sa aruncam zarurile!!!
O zi frumoasa tuturor!!!!!!!
Member
Registered: Apr 2018
Salutare...anul asta vedem incepand cu 15 mai...bafta la toata lumea (la noi e prima data - dar cu o reusita deja cu parintii acum 3 ani)
Member
a mai ramas o saptamana...si vedem si cu 2019 ce ramane....multa bafta la toata lumea si sa ne vedem cu toti castigatori si cu un CN cat mai mic! :)
Member
o zi jumatate...si vedem ce ne a rezervat si anul asta. Bafta la toata lumea!
Member
Registered: May 2018
A reusit oare cineva sa verifice deja rezultatele? Must succes tuturor! Pentru noi, asta e a 7-a incercare... :roll:
Member
Incercare necastigatoare inca o data pentru noi... (feeling defeated).... sper sa apara si castigatori, sa-i putem felicita :D
Member
Registered: May 2014
Necastigatori si noi - tot vreo 6-7 ani. :(
Member
din pacate o adevarata avalansa, poate ca niciodata, anul asta " de nici eu" (ma refer si la alte forumuri)....pana la ora asta nu stiu pe nimeni care sa fi postat ca a castigat.....
Member
revenind la verificare...culmea este ca anul asta la 19.15 ora Ro...se putea verifica destul de lejer (cel putin la noi s a incarcat si a mers rapid...cu "no selected") ...:)))
Member
Este o doamna, care sta in Anglia parca...si a castigat :) am vazut pe un grup de loteristi pe facebook
Member
Registered: Oct 2012
Al 6-lea an necastigator :(
Member
Registered: May 2015
Tot necastigatori.
Member
HAS NOT BEEN SELECTED....
Member
Daca nu vor sa ma primeasca cu programul vizelor, o sa ajung prin alte metode. O sa va scriu din US :D
Member
da - sunt vreo 6-7 castigatori....pe fb ..dar nici unul de pe vreun forum..pana acuma.
din cei 6-7 cati au spus ca ar fi castigat..
- 3 aplicatii au fost trimise din afara Ro astfel din UK 2, din Grecia 1, si 3-4 din Ro (Buc, Ilfov si Miercurea Ciuc sau Sf Gheorghe -nu am inteles exact daca aplicatia a fost trimisa insa din Ro sau Hu).

Edward - da nu e vorba neaparat cred de ajuns...cel putin pt mine .. vorba aia de ajuns daca vrei ajungi....ci poate mai ales de statutul/drepturile pe care le ai o data cu GC...si care te scuteau de o multime de batai de cap... :P
Member
Salutare tuturor,

Desi am mai citit forumul in trecut, de abia acum m-am inscris cand am aflat ca am castigat la DV2019.
Am CN 11xxx si sincer sa fiu este al doilea an cand aplic pentru loterie si as dori sa stiu din experientele voastre anterioare cam cand as putea fii programat la interviu?
Member
Registered: Oct 2012
Razvan_z066 wrote
Salutare tuturor,

Desi am mai citit forumul in trecut, de abia acum m-am inscris cand am aflat ca am castigat la DV2019.
Am CN 11xxx si sincer sa fiu este al doilea an cand aplic pentru loterie si as dori sa stiu din experientele voastre anterioare cam cand as putea fii programat la interviu?

Hopa, uite ca a aparut si primul fericit pe forum :) Felicitari tizule, de unde esti ?
Member
Fiecare an e diferit, daca te uiti in anii anteriori la statistici poti face o medie si aproxima...daca ne luam dupa DV2018, in martie, daca te uiti in anii anteriori...mai devreme :)
Member
Registered: May 2017
Uff, nici anul asta.
E deja al patrulea an.
Member
Registered: Dec 2015
Salutare!
Nici anul acesta nu ne-a vizitat norocul. Am si uitat numarul aplicatiilor pe care le-am avut pana acuma, 7-8-9 oricum ii irelevant, fiindca la fiecare loterie suntem toti pe picior de egalitate. Cine trebuie sa castige....castiga.
Cine trebuie sa mai incerce mai incearca. Daca e sa vorbim sincer cred ca anul acesta a fost primul an, in care verificarea nu mi-a dat niciun fel emotie, atat de des am vazut acest rezultat HAS NOT BEEN SELECTED incat cred ca as fii fost socata sa vad altceva. Fiecare are norocul lui, sansa sa castigi la loteria vizelor pentru unui dintre noi este egala cu sansa sa castigi la loto 6/49, iar pentru alti castiga din prima.

Succes norocosilor in completarea formularului d260 si bafta la interviu.

Page: 1

2001-2021 LoteriaVizelor.com - Toate drepturile rezervate